Dni Powiatu – Kamiennogórski Dj’s Team

Przypominamy, iż dnia 25 sierpnia 2018 roku nad kamiennogórskim zalewem odbędzie się kolejna edycja Dni Powiatu Kamiennogórskiego. Główną atrakcją wydarzenia będzie koncert Don Vasyla oraz zespołu Łzy. Wydarzenie zakończy dyskoteka prowadzona przez Dj’s z Kamiennogórskiego Dj’s teamu (Dj Azi, Dj Ersi). Za konsoletą stanie Dj Ersi.

Dni Powiatu Kamiennogórskiego ponownie odbywają się pod patronatem medialnym Relacje Regionalne. Obszerny reportaż zaprezentujemy na naszym portalu.

W ramach odchodów Dni Powiatu Kamiennogórskiego ponownie odbędą się dwie imprezy o charakterze regionalnym:

VIII Powiatowe Święto Mleka – to lokalne tradycje związane z produkcją i przetwórstwem mleka, ekologiczne, zdrowe i smaczne produkty mleczne i nie tylko, sudecka wieś wczoraj i dziś, a przede wszystkim doskonała zabawa dla kilku pokoleń. To również podziękowanie wszystkim, których codzienna, wytrwała praca pozwala nam korzystać z darów kamiennogórskiej ziemi.

III Powiatowe Święto Przedsiębiorczości – to wydarzenie propagujące firmy funkcjonujące na terenie powiatu kamiennogórskiego – ich profile działalności, osiągnięcia, sukcesy, tradycje – to doskonała promocja powiatowego biznesu budująca jego wizerunek, więź z mieszkańcami i tożsamość lokalną, urozmaicone licznymi konkursami i zabawami dla wszystkich.

Szczegółowy program wydarzenia na poniższym plakacie.

Wsparcie dla Gosi podczas Dni Powiatu KamiennogórskiegoZobacz inne

Leave a Comment