Dlaczego seria LEGO DREAMZzz jest tak wyjątkowa?

Marka LEGO od dziesiątek lat dostarcza coraz to nowsze produkty, zachwycające kolejne pokolenia miłośników klocków. Jedną z propozycji, które ostatnimi czasy skradły serca wielu osób, jest seria LEGO DREAMZzz. Na czym polega jej fenomen i co sprawia, że jest tak wyjątkowa? Tego dowiesz się z naszego artykułu. Zapraszamy.

O czym jest seria LEGO DREAMZzz?

LEGO DREAMZzz to autorska seria marki, która nawiązuje do świata jawy i snów. Pierwsze skrzypce grają w niej zwykłe dzieci o imionach: Izzie, Mateo, Logan i Cooper. To właśnie one odkrywają, że świat snów istnieje naprawdę i jest w nim wszystko to, o czym marzą. Mali bohaterowie wkraczają do niego każdej nocy. Ich najważniejszym zadaniem, jest stawienie czoła złowrogiemu Królowi Koszmarów i ochrona innych dzieci przed jego wpływem. Ponadto w Świecie Snów rozwijają swoją kreatywność i pomysłowość, co ma bezpośredni wpływ na ich prawdziwe życie.

Jak powstała seria LEGO DREAMZzz i dlaczego jest tak wyjątkowa?

Prace nad serią LEGO DREAMZzz rozpoczęły się już w 2019 roku. Marka poświęciła wiele czasu na to, aby dokładnie przeanalizować potrzeby swoich klientów. W trzy i pół roku eksperci przeprowadzili rozmowy z ponad 30 tysiącami dzieci i osobami kupującymi produkty LEGO. Konwersacje dotyczyły wielu płaszczyzn – serialu, zestawów oraz szeregu innych, związanych z nią aspektów. To pozwoliło na zdobycie olbrzymich ilości informacji na temat snów. Jak się bowiem okazało, jest to pole istotne dla dziecięcej wyobraźni. Dzięki snom najmłodsi mogą bez żadnych ograniczeń rozwijać swoją kreatywność, ponieważ w snach nie ma rzeczy niemożliwych. Co istotne, wiele dzieci opowiedziało się za tym, że to właśnie sny pomagają im radzić sobie z trudnymi emocjami. Dysponując takimi informacjami, eksperci połączyliśmy wszystkie kropki i w taki oto sposób powstała seria LEGO DREAMZzz. Co świadczy o jej wyjątkowości? Niewątpliwie fakt, że powstała we współpracy z najmłodszymi i doskonale odpowiada na ich potrzeby i oczekiwania.

Czym charakteryzują się zestawy LEGO DREAMZzz?

Zestawy klocków z serii LEGO DREAMZzz zostały opracowane w taki sposób, aby jak najlepiej łączyć świat fikcji ze światem jawy. Dzięki temu dzieci bez trudu zbudują swoje własne, wyśnione krainy. Ze względu na to, że najmłodsi mogą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów, oglądając poświęcony im serial, mają szansę na branie z nich przykładu. W jaki sposób? Wykorzystując rzeczy, którymi już dysponują i tworząc z nich coś naprawdę nietuzinkowego. Do każdego zestawu dołączone są nowatorskie instrukcje obsługi, które wyglądają niczym komiks. Za sprawą przepięknych ilustracji, najmłodsi mają nie tylko możliwość tworzenia swoich budowli, ale również śledzenia opowieści. LEGO DREAMZzz to doskonały wybór, który pokochają dzieci, dlatego warto zdecydować się na ich zakup. Gdzie można go dokonać? Między innymi w Empiku na stronie: empik.com/lego/dreamz. Szeroki wybór produktów oraz ich bezproblemowe zamówienie sprawia, że każdy pokocha zakupy w tym e-sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, obfitującą w wiele ciekawych propozycji od LEGO.

Share

Zobacz inne