Dezerter w Wałbrzychu – KONKURS – bezpłatne bilety

KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY ROZESZŁY SIĘ W DWIE MINUTY!!!

 


 

Przypominamy, iż dnia 23 marca 2018 roku o godz. 20:00 na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się koncert zespołu Dezerter, o czym informowaliśmy wcześniej.

Nasza redakcja posiada bezpłatne wejściówki na koncert. Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie otrzymają bezpłatną wejściówkę na koncert w Wałbrzychu.

W jakim mieście powstał zespół Dezerter?

Odpowiedź należy przesłać na adres mail: relacjeregionalne@onet.pl wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu do kontaktu.

Ilość biletów ograniczona!

Na punkrockowy początek wiosny zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Dezerter powstał w 1981 roku w Warszawie. Grupa przyjęła prowokacyjną wówczas nazwę SS-20 (pochodzącą od radzieckich rakiet z głowicami nuklearnymi), którą była zmuszona zmienić w okresie stanu wojennego. Zespół aktywnie koncertuje nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy (Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia), także w Stanach Zjednoczonych. Przez lata utwory Dezertera ukazywały się na wielu składankach w Polsce i na świecie, trafiły na ścieżki dźwiękowe kilku filmów.

Bilety na koncert w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu ) do nabycia w obu placówkach WOK oraz na stronie bilety.wok.walbrzych.pl.Share

Zobacz inne

Leave a Comment