Czesław Śpiewa w Jeleniej Górze

Dnia 16 marca 2018 roku o godz. 19:00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury (ul. Bankowa 28/30) odbędzie się koncert Czesław Śpiewa z zespołem.

Pierwszy album zespołu Czesław Śpiewa – „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny – „POP” – pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Księga Emigrantów. Tom I” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty. Zespół Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”.

Obecnie zespół promuje nową płytę „Księga Emigrantów. Tom II”, który został nagrany wspólnie z orkiestrą barokową Arte Dei Suonatori, której premiera miała miejsce 3 marca 2017 roku. Materiał do albumu powstał we współpracy z Arte dei Suonatori, polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 – 18:00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.Share

Zobacz inne

Leave a Comment