Czasy na lasy – Galerie

Na serwisie czadrow.pl prezentujemy relacje fotograficzne z ciekawych miejsc i wydarzeń w naszym regionie a wybrane galerie umieszczamy w prawym bloku Warto zobaczyć. W tej grupie postanowiliśmy również wyszczególnić ubiegłoroczne wydarzenie, które do dzisiaj cieszy się zainteresowaniem.

Projekt Czasy na lasy, którego celem było zwiększenie świadomości ekologicznej i poczucia odpowiedzialności za przyrodę wśród dzieci i młodzieży był zorganizowany przez Koło Łowieckie Knieja Lubawka przy udziale Nadleśnictwa Kamienna Góra a wszystko w ramach programu Działaj lokalnie VIII.

Warsztaty edukacyjne połączone z akcją sadzenia drzew odbywały się głównie na ścieżce przyrodniczo-dydaktycznej, również prezentowanej na naszym serwisie.

Naszym wkładem w ramach programu Działaj lokalnie VIII było wykonanie projektów tablic informacyjnych, które stanęły w miejscu zasadzeń drzew.
Na tablicach znajdują się nasze fotografie pochodzące z serwisu czadrow.pl a jak wyglądają można zobaczyć tutaj >>.

Łącznie w projekcie Czasy na lasy uczestniczyło prawie pół tysiąca osób w tym 263 uczniów, opiekunowie, pedagodzy, pracownicy Nadleśnictwa Kamienna Góra, myśliwi koła łowieckiego Knieja Lubawka, członkowie organizacji społecznych i oczywiście czadrow.pl.

Posadzono drzewa takie jak świerk, modrzew, jodła a to wszystko na powierzchni prawie 0,9 ha w Leśnictwie Dobromyśl i w Mieroszowie na terenie ROD Przyszłość.

Zapraszamy do poniższych galerii prezentujących to wyjątkowe wydarzenie, po którym uczniowie naszego regionu pozostawili po sobie ślad w postaci posadzonych drzew.

67365 67366 67367 67368 67369

Share

Zobacz inne

Leave a Comment