Czasy na lasy

Dziś 14.11.2013 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzeszowie uczestniczyli w apelu z okazji zakończenia projektu Czasy na lasy, prezentowanego od dawna na naszym serwisie. Był to doskonały moment na podsumowanie i wręczenie uczestnikom certyfikatów wraz z odznakami Przyjaciel przyrody.

Uczniów i gości przywitał dyrektor szkoły. Na sali gimnastycznej wystrojonej na tą okoliczność, zgromadzili się uczestniczący w projekcie oraz ich młodsi koledzy.

Młodzież zaprezentowała bardzo ciekawy występ artystyczny. Były recytowane wiersze oraz śpiewanie zespołowe. Po występach artystycznych przyszła kolej na koordynatora projektu, który podsumował udział szkoły w projekcie, podziękował dyrekcji i kadrze pedagogicznej za aktywny udział oraz przedstawił kilka liczb o uczestniczących, wspomagających działania i plantacji z zasadzonymi drzewkami.

Zaprezentowano tablice z uczestnikami, które zostaną po apelach zamontowane na stelażach w sąsiedztwie plantacji. Wspólnie z przedstawicielem Nadleśnictwa Kamienna Góra zostały wręczone podziękowania dyrekcji, pedagogom najbardziej zaangażowanym w edukację ekologiczną, kopię tablicy Czasy na lasy oraz młodzieży certyfikaty odznaki i słodycze.

Miło nam poinformować, iż projekty pamiątkowych tablic oraz certyfikatów są naszego autorstwa i jest to nasz wkład w realizację projektu Czasy na lasy.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment