Cuprum Hits Festival

Już w najbliższą sobotę na lubińskim lotnisku odbędzie się druga edycja festiwalu muzyki lat 90. Organizator właśnie udostępnił aktualny program imprezy, na której pojawi się aż ośmiu topowych artystów, przedstawicieli nurtu dance. Tylko jeden z zespołów pochodzi z Polski i jest to nikt inny a Papa D, występujący wcześniej jako Papa Dance i znany z “Kamikadze wróć” czy “Monaliza”.

Przypomnijmy, że otwarcie bram przewidywane jest na godzinę 16:00, a pierwszy występ zacznie się już o 17:00. Imprezę otworzy charyzmatyczna Loona śpiewając swoje największe hity takie jak Bailando i Vamos ala playa. Później jest coraz bardziej gorąco. Dla najwytrwalszych mocne uderzenie na zakończenie: na scenie nikt inny jak DJ Dune, przedstawiciela gatunku happy hardcore. W rolę prowadzącego wcieli się entuzjastyczny Paweł Doncbach z Radia VOX, który doskonale czuje się w takiej muzyce.

Dzięki dużej zielonej przestrzeni klimat festiwalowy będzie bardziej wyczuwalny, dlatego nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Uczestnicy imprezy mogą wziąć udział w lotach zapoznawczych samolotem lub szybowcem. Zapisy oraz więcej informacji udzieli Aeroklub Zagłębia Miedziowego w dniu imprezy od godziny 15:00. Atrakcyjna cena tylko dla uczestników Cuprum Hits. Ale to nie koniec.
Poszukiwacze dodatkowych wrażeń będą mogli również skoczyć na bungee z 70 metrów. Dla śmiałków skoki indywidualne oraz w tandemie, a dla mniej odważnych sam wjazd widokowy, bez skoku Oprócz tego stoisko z gadżetami świecącymi, strefa gastronomiczna oraz najważniejsze: 8 godzin hitów muzycznych.

Bilety dostępne są w punktach stacjonarnych Empik, Saturn, MediaMarkt, STS, Hala RCS w Lubinie, a także na stronie internetowej kupbilet24.pl, eventim, ebilet, abilet, ticketmaster, kupbilet, biletyna i w pozostałych. Dla osób niezdecydowanych w dniu festiwalu otwarta będzie kasa biletowa.Share

Zobacz inne

Leave a Comment