Contender Fight Night – Mariusz Gomułka

Prezentujemy kolejnego zawodnika, który będzie walczył podczas pierwszej gali Contender Fight Night, która odbędzie się 29 września 2018 roku w sali ZSZiO w Kamiennej Górze.

Przypominamy, iż Contender Fight Night to wielkie wydarzenie sportowe, jakiego jeszcze w powiecie kamiennogórskim nie było. Podczas wydarzenia zaplanowano 8-10 walk, w tym walki zawodowe.

Organizatorem jest kamiennogórski Klub Contender. Główny patronat medialny nad wydarzeniem przyznano portalowi Relacje Regionalne.

Kolejnym zawodnikiem jest Mariusz Gomułka. 22 letni zawodnik podczas gali stoczy 3 walkę zawodową reprezentując kamiennogórski Klub Contender.
Mariusz dysponuje świetnymi warunkami w kategorii 61 kg. Jego walki są zawsze widowiskowe. Mając duży zasięg rąk oraz dobrą bazę zapaśniczą potrafi skończyć walkę w stójce i parterze. To kolejny młody, ciężko trenujący i głodny sukcesu zawodnik, którego zobaczymy podczas gali MMA w Kamiennej Górze.

Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.Wydarzenie współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment