Charzewski zwycięzcą podczas gali FEN 23

W dniu 12 stycznia 2019 roku w lubińskiej hali RCS odbyła się gala Fight Exclusive Night 23. Po krwawej i zaciętej walce reprezentant kamiennogórskiego Klubu Contender pokonał swojego rywala Łukasza Bieńka stosując gilotynę. Zawodnicy walczyli w kategorii 70 kg. Dla Charzewskiego był to debiut w klatoringu federacji FEN. Gratulujemy.

Łukasz “Harry” Charzewski to utytułowany zapaśnik, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, członek kadry narodowej. Zawodowy debiut w MMA zanotował 16 września 2016 roku pokonując przez poddanie w 3. rundzie Miroslava Strouha. Siedem miesięcy później przez jednogłośną decyzję sędziów zwyciężył z Łukaszem Dziudzią, by od 2018 roku rozpocząć serię trzech kolejnych zwycięstw z rzędu. W marcu 2018 roku wygrał z Mansurem Abdurzakovem, pół roku później znokautował Tomasza Kubczaka, by w listopadzie pewnie na punkty uporać się z Arturem Pawlikiem. Relacja walki z Tomaszem Kubczakiem dostępna tutaj.

Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.

Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Charzewski zwycięzcą podczas gali FEN 23”

  1. […] Charzewski zwycięzcą podczas gali FEN 23 Charzewski zwycięzcą podczas gali FEN 23 – wideo Łukasz Charzewski vs Łukasz Bieniek – Skrót walki (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Udostępnij: Komunikaty, SportMMA […]

Leave a Comment