CFN4: Damian Ignatowicz vs Szymon Wieczorek

Po pandemicznej przerwie powraca gala mieszanych sztuk walki. Prezentujemy pierwsze zestawienie walki, która odbędzie się 10 lipca w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra), podczas czwartej gali Contender Fight Night.

Damian Ignatowicz – reprezentant kamiennogórskiego klubu Contender stoczy walkę z Szymonem Wieczorkiem – reprezentującym klubu MMA Witkowo.

Przypominamy, że podczas trzeciej gali CFN, która odbyła się w Karpaczu, Damian Ignatowicz pokonał wówczas Krystiana Grochowskiego. Wideo z walki dostępne tutaj.

Klub sportów walki Contender powstał w Kamiennej Górze z inicjatywy trenera Pawła Oleksego. Odbywają się tam zajęcia z zakresu MMA, muay thai, boksu czy samoobrony. Klub doczekał się już kilku zawodników walczących zawodowo w turniejach organizowanych na terenie całego kraju, a we wrześniu 2018 roku w Kamiennej Górze odbyła się pierwsza gala mieszanych sztuk walki CFN – Contender Fight Night. Trzy zorganizowane dotychczas gale zostały przez publiczność, zawodników i osoby z branży uznane za bardzo udane. Ogromny sukces tej imprezy sprawił, że organizowane są kolejne edycje. To wielkie wydarzenie, zorganizowane tym razem w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) ponownie zapewni publiczności ogrom sportowych emocji i pozytywnych wrażeń.

Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.
Więcej o gali CFN4 tutaj.

Zobacz reportaże z CFN3, CFN2, CFN1:

Share

Zobacz również

Leave a Comment