Castle Party 2016

Miło nam poinformować, iż zaczynamy newsy na temat festiwalu Castle Party.
Przypominamy, iż czadrow.pl jest jednym z mediów relacjonujących to jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym regionie. Festiwal Castle Party od lat jest organizowany na zamku w Bolkowie.

Nasze galerie z festiwalu docierają do internautów na całym świecie, co prezentujemy w statystykach witryny. Relacje z Castle Party odnotowują jedne z największych oglądalności przez okrągły rok.

Aby zobaczyć jak było w ubiegłych latach zapraszamy do poniższych galerii. Więcej naszych informacji na temat festiwalu w tagach Castle Party.

Castle Party to jedna z ważniejszych imprez muzycznych odbywających się cyklicznie w naszym regionie. Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych z Polski i całej Europy. Festiwal trwa kilka dni, podczas których miasto wypełniają fani wspomnianej muzyki, przebrani w różnego rodzaju stroje z epoki i nie tylko.

Kolejna edycja festiwalu odbędzie się 28-31 lipca 2016 r. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie m.in. angielska grupa Fields of the Nephilim oraz nasz polski Closterkeller z wokalistką Anjią Orthodox.

Również w tym sezonie na festiwalu Castle Party nie zabraknie „Czadrowa”. Relację z wydarzenia będzie można obejrzeć na naszym serwisie.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment