Castle Party 2014

Zakończył się jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal Castle Party od lat jest organizowany w Bolkowie a w tym roku była to jego 21 edycja. Koncerty festiwalowe odbywają się na zamku, byłym kościele ewangelickim i wybranych klubach.
Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. W większości są to Polacy, lecz także fani muzyki z całej Europy. Festiwal trwał cztery dni, podczas których miasto wypełniło wielu fanów wspomnianej muzyki, przebranych w różnego rodzaju stroje z epoki i nie tylko. Mnogość występów nie pozwoliła nam na prezentację wszystkich artystów, jednak poniższe galerie w znaczący sposób odzwierciedlają wyjątkowy klimat tej imprezy organizowanej w naszym regionie.

Nasz serwis czadrow.pl uczestniczył po raz drugi w tym wydarzeniu i stał się jednym z głównych mediów relacjonujących to wydarzenie.
Galerie prezentowane na naszej witrynie trafiają do fanów Castle Party z całego świata i cieszą się dużą oglądalnością przez okrągły rok. Zapoznaj się ze statystykami Castle Party 2013 i Castle Party 2014. One odzwierciedlają w jakich krajach gości nasza witryna czadrow.pl.

Zapraszamy do poniższych galerii z czterech dni Castle Party 2014.

Galerie z Castle Party 2013 do obejrzenia tutaj >>.

66183 66184 66185 66186

Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Castle Party 2014”

Leave a Comment