Castle Dreams w Świebodzicach

Dnia 2 sierpnia 2018 roku o godz. 19:00 w Świebodzicach (Restauracja „Korona Śląska” ul. Kolejowa 3) odbędzie się koncert charytatywny z udziałem zespołu Castle Dreams.

Castle Dreams to duet instrumentalistów, w skład którego wchodzą gitarzysta Grzegorz Buczkowski oraz skrzypaczka Katarzyna Lipert.

Duet wykonuje muzykę rockową z elementami folku. Grając własne kompozycje równie chętnie sięga po standardy rockowe, muzykę celtycką i dawną, często w nowych, zaskakujących aranżacjach. Duet ten można było usłyszeć na wielu koncertach na terenie całego kraju i za granicą. Katarzyna Lipert reprezentowała grupę podczas 4 edycji programu Must Be The Music. Wiele koncertów spotkało się z dużą aprobatą wśród publiczności i pozytywnymi recenzjami w mediach.

W dorobku duetu Castle Dreams są dwie płyty : „Rose Of The Island” – cover album inspirowany muzyką celtycką, irlandzką, który zawiera muzykę filmową oraz utwory Blackmore’s Night i Castle Dreams, a także „Tower”, który oprócz autorskich kompozycji zawiera własne, intrygujące wersje standardów rockowych.

W czerwcu br. zespół dał wspaniały koncert na dziedzińcu muzeum w Kamiennej Górze. Relacja z koncertu dostępna tutaj.

Koncert – Castle DreamsShare

Zobacz inne

Leave a Comment