Budżet Obywatelski 2021 – głosowanie

Kamiennogórzanie głosują na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021.

Głosować można do 19 listopada 2020 r. Kartę do głosowania należy wrzucić do urny znajdującej się przed wejściem do ratusza w godzinach 7.30 do 15.30 lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Kamienna Góra, Plac Grunwaldzki 1. Uwaga decyduje data wpływu karty!

Kartę do głosowania można pobrać tutaj.

W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy kamiennogórzanie, którzy ukończyli 16 lat. Mieszkańcy, który nie ukończyli 18 roku życia wraz z kartą do głosowania muszą załączyć zgodę opiekuna prawnego na udział osoby małoletniej w głosowaniu.

Mieszkańcy Kamiennej Góry mogą oddać swój głos na jeden z czterech projektów:

  • Bike Park- budowa ścieżki podjazdowo-rekreacyjnej. W ramach projektu planowana jest budowa na terenie istniejącego już od kilku lat obiektu sportowego Kamdża Bike Park ścieżki podjazdowo-rekreacyjnej o długości ok. 842 m.
  • Budowa profesjonalnego kompleksu wielofunkcyjnego boiska do gier plażowych. Projekt zakłada wybudowanie profesjonalnego boiska wielofunkcyjnego do sportów plażowych na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego „Zalew”.
  • Koncepcja rowerowych placów zabaw typu Pumptrack. Projekt obejmuje wykonanie obok istniejącego skateparku toru (pumptrack) wraz z elementami małej architektury tj. ławka, stojak na rowery, tablica informacyjna i kosz.
  • Bezpieczne podwórko. Projekt będzie polegał na montażu 4 szt. lamp solarnych LED na słupach aluminiowych na dz. 216/23 obr.5 Kamienna Góra.

Zobacz inne

Leave a Comment