Brutal Assault 21 – Oficjalny trailer

Festiwal muzyki metalowej Brutal Assault odbędzie się 10-13 Sierpnia 2016 roku. Od zawsze ma swoje miejsce w Czechach a od 12 edycji w Jaromerze na terenie Twierdzy Jozefov. Trwa kilka dni a na scenach występuje ponad 100 zespołów z całego świata. To wielkie widowisko muzyczne, w skład którego oprócz koncertów wchodzą sklepy, puby czy projekcje filmowe, ściąga fanów tego gatunku muzyki z całego świata, a język polski słyszy się równie często, jak czeski.

Przypominamy, iż portal czadrow.pl jest jednym z akredytowanych mediów uczestniczących w tym największym wydarzeniu muzyki metalowej w tej części Europy.

Zgodnie z wymogami organizatora informujemy o kolejnych pięciu zespołach, które dołączą do składu Brutal Assault: BLUES FOR THE REDSUN (funeral doom), CATASTROFY (thrash), FOX TERRITORY (prog metalcore), NOD NOD (noise/down-tempo/post-metal) oraz THE TRUTH IS OUT THERE (post-hardcore electronica). Mamy też jedną zmianę – niestety swoją letnia trasę odwołał WHIPLASH. Zamiast Amerykanów będziecie mogli zobaczyć kultowy niemiecki HOLY MOSES.

Poniżej prezentujemy oficjalny trailer Brutal Assault 21.

Wszystkie artykuły o Brutal Assault dostępne tutaj.

Brutal Assault to festiwal „mocnego grania”. O miłośnikach muzyki tanecznej również pamiętamy. Relacje z koncertów Disco Polo dostępne tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment