Brutal Assault 2017

Przypominamy, iż w dniach 9-12 sierpnia 2017 roku na terenie Twierdzy Jozefov w Czechach odbędzie się kolejna edycja festiwalu Brutal Assault. Festiwal przeznaczony dla miłośników mocnych brzmień trwa kilka dni i występuje na nim ponad 100 zespołów z całego świata.

W dzisiejszej aktualizacji składu prezentujemy perły czeskiej i słowackiej sceny, ale najpierw zła wiadomość: POWER TRIP wycofał swój występ na festiwalu z przyczyn osobistych. Zastąpią ich hardcorowi weterani z amerykańskiego MADBALL.

Wracając do lokalnych zespołów z przyjemnością informujemy, że wystąpi dla was post-rockowe POSTCARDS FROM ARKHAM oraz SIX DEGREES OF SEPARATION, których muzyka jest na tyle unikalna, że utworzyli dla niej specjalną nazwę: soul-metal. Trzydzieści lat na scenie będą świętować crossoverowcy z INSANIA. Jeśli chcecie usłyszeć coś bardziej klasycznego polecamy EXORCIZPHOBIA, inspirujące się takimi zespołami jak D.R.I., Nuclear Assault czy Sacred Reich. Mocniejsze brzmienie zaprezentuje deathmetalowe DYSANGELIUM oraz black/deathowe AVENGER, a fani HC nie powinni przegapić PRIMARY RESISTANCE w składzie z muzykami z Disfigured Corpse oraz HC/punkowego SKYWALKER. Ostatnie dwie nazwy to intensywny industrialny metal w wykonaniu WAR FOR WAR oraz melodyjny dark/doom metal DOOMAS.

Szczegółową rozpiskę festiwalu zaprezentujemy niebawem, ale już teraz mamy dla was kilka podpowiedzi:
Środa 09.08 – The Dillinger Escape Plan, Wintersun, Master’s Hammer, Metal Church…
Czwartek 10.08 – Emperor, Opeth, Hatebreed, Suffocation…
Piątek 11.08 – Electric Wizard, Clawfinger, Trivium, Morbid Angel…
Sobota 12.08 – Architects, Eluveitie, Devin Townsend, Mayhem…

Więcej na temat wydarzenia w tagach brutal assault.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment