Brutal Assault 2016

Miło nam poinformować, iż zaczynamy newsy na temat tegorocznego festiwalu Brutal Assault, jaki odbędzie się 10-13 sierpnia 2016 roku.

Przypominamy, iż serwis portal czadrow.pl znajduje się w gronie akredytowanych mediów relacjonujących tą największą imprezę muzyczną odbywającą się corocznie w tej części Europy.

Brutal Assault to festiwal muzyki metalowej. Od zawsze ma swoje miejsce w Czechach a od 12 edycji w Jaromerze na terenie Twierdzy Jozefov. Trwa kilka dni a na scenach występuje ponad 100 zespołów z całego świata. To wielkie widowisko muzyczne, w skład którego oprócz koncertów wchodzą sklepy, puby czy projekcje filmowe, ściąga fanów tego gatunku muzyki z całego świata, a język polski słyszy się równie często, jak czeski.

Na portalu czadrow.pl każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie. Prezentujemy relacje dla miłośników mocnego grania, disco polo a nawet artystów operowych. Wszystkie relacje muzyczne znajdują się w kategorii Koncerty, do której zapraszamy.

Festiwal Brutal Assault w Czechach i Castle Party w Bolkowie to dwa cyklicznie organizowane wielkie wydarzenia muzyczne w naszym regionie. To dzięki relacjom z tych wydarzeń na portalu czadrow.pl gościmy internautów z całego świata, co prezentujemy w rocznych statystykach witryny.
To na tych festiwalach goszczą gwiazdy muzyczne światowego formatu, które możemy zaprezentować fanom mocnego grania.

Zgodnie z wymogami organizatora będziemy co pewien czas informować o zachodzących zmianach w programie festiwalu i nowych zespołach uczestniczących w 21 edycji Brutal Assault 2016.

Zespoły, które już dziś potwierdziły swój występ w tegorocznej edycji festiwalu dostępne na oficjalnej witrynie Brutal Assault.
Jedną z gwiazd będzie MINISTRY – amerykański zespół wykonujący industrial metal z wpływami szeroko pojętej muzyki rockowej.
Zespół MINISTY został założony w 1981 roku w Chicago.

Wszystkie artykuły o Brutal Assaut dostępne tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment