Brutal Assault 2015

Zgodnie z wymogami organizatora informujemy o kolejnych grupach, które zagrają w sierpniu 2015 roku na festiwalu Brutal Assault w czeskim Jaromerze.

Dla przypomnienia informujemy, iż czadrow.pl jest jednym z mediów uczestniczących w tym największym wydarzeniu muzyki metalowej w tej części Europy.

Po raz pierwszy na Brutal Assault wystąpi amerykański MASTODON. Do składu dołączają także Belgowie z sludge/postcorowego AMENRA oraz pionierzy epickiego doom metalu, brytyjski CANDLEMASS! Po świetnym występie 3 lata temu do Jaromera powrócą industrialni wizjonerzy z GODFLESH. Na jubileuszowej edycji będziecie mogli zobaczyć także: reaktywowany, deathmetalowy GOD DETHRONED z Danii, electro/crossoverowych eksperymentatorów z HEADCRASH, crossover-thrashowe RAMMING SPEED, współtwórców funeral doom metalu z fińskiego SKEPTICISM, islandzki SÓLSTAFIR, amerykańskich metalcorowców z WALLS OF JERICHO oraz eksperymentalne electro w wykonaniu TRAP.

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Brutal Assault 2015”

  1. Iza

    Co oznacza fragment: “Zgodnie z wymogami organizatora”. Jakie wymogi? Względem czego, kogo?

  2. Wymogi organizatora to obowiązek informowania o nowych zespołach, jakie będą grały na festiwalu i promowanie tego wydarzenia.

Leave a Comment