Briefing prasowy w Contender

Dnia 4 października 2017 roku w kamiennogórskim klubie Contender, podczas treningu, odbył się briefing prasowy dotyczący ostatnich walk i dalszego rozwoju klubu.

Kilka dni wcześniej na dwóch galach walczyli zawodnicy Contender. W Ostrowie Wielkopolskim walczył Arkadiusz Maziakowski, a w czeskim Bohuminie w walce wieczoru Łukasz Harry.Arkadiusz Maziakowski wygrał walkę przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie. Niestety Łukasz Harry w ciężkim i wyrównanym boju kontrowersyjną decyzją sędziów przegrał swoją walkę. Były to kolejne doświadczenia na ringach zawodowych kamiennogórskich fighterów. Już niebawem kolejną walkę stoczy Maciek Kalicinski.

Podczas treningu obecny był również Marcin Zontek – zawodnik klubu Contender, jeden z najbardziej doświadczonych polskich wojowników MMA, który m.in. zdobył tytuł mistrza brytyjskiej federacji Ultimate Cage Championships, walczył w rosyjskiej organizacji M-1 Global i oczywiście podczas wielu gali organizacji FEN. Marcin obecnie boryka się z kontuzją i oczekuje operacji.
Na temat Marcina i jego walk podczas gal Fight Exlusive Night pisaliśmy już wiele razy na naszym portalu. Wszystkie artykuły dostępne w tagach MMA.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment