Biskup pomodli się przed koncertem Vader

Jak informowaliśmy we wcześniejszym wpisie, w sobotę 28.02.2015 roku w Świdnicy odbędzie się koncert zespołu Vader. Nasz serwis jest jednym z akredytowanych mediów relacjonujących to wydarzenie. Fani ciężkiego grania będą mieli możliwość obejrzenia galerii z koncertu na czadrow.pl.
Pikanterii temu wydarzeniu koncertowemu dodaje sprzeciw Kościoła, który nadal nie cichnie.

Jak podaje serwis internetowy terazrock.pl najpierw pod górkę miał Behemoth, teraz problemy przed koncertem może mieć grupa Vader. Biskup ze Świdnicy ostrzega i zapowiada modlitwę przed koncertem zespołu.

Podobna sytuacja miała miejsce przed zeszłorocznymi koncertami grupy Behemoth w Polsce, przed którymi odbywały się protesty, msze i modlitwy. Tym razem grupa Vader znalazła się na celowniku biskupa, Ignacego Deca. Muzycy mają pojawić się 28 lutego w Świdnicy, ale duchowny robi co w jego mocy, żeby do koncertu nie doszło. Biskup apeluje również do mieszkańców Świdnicy, żeby w dniu koncertu modlili się i pościli w intencji uczestników.
Biskup już teraz ogłosił, że 28 lutego odbędzie się czuwanie modlitewne. Wszystko to ma na celu skuteczniejszą walkę z siłami zła. – Pomimo zwycięstwa Chrystusa szatan nadal szuka ofiar swego kuszenia – napisał biskup świdnicki.

Informacje o protestach przeciw koncertowi są już nagłaśniane również w stacjach ogólnokrajowych. News TVN24 >>.

69172

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Biskup pomodli się przed koncertem Vader”

 1. Iza

  Czy w naszym Kościele w Czadrowie również taka modlitwa będzie miała miejsce? Nie ukrywam, bardzo by się przydała.

 2. Misia. Pozdrawiam.

  Czy to nie jest “konflikt interesów”? Dokładnie chodzi o to, że na witrynie czadrow.pl reklamowany jest zespół, przeciwko któremu jest m.in. Kościół a żona Redaktora pomaga i wspomaga czadrowski kościółek. Czy nie jest to konflikt merytoryczny?

 3. Nie jest to konflikt. Na naszym serwisie są prezentowane wydarzenia koncertowe niezależnie od rodzaju muzyki i są również prezentowane wydarzenia kościelne takie jak na przykład Odpusty w Krzeszowie czy nawet Opłatek Radia Maryja.
  https://czadrow.wordpress.com/tag/bazylika/
  Przeciw koncertowi w Świdnicy są fanatycy religijni.

Leave a Comment