Biofinity Toric – prawidłowe widzenie dla astygmatyków

Osoby zmagające się z astygmatyzmem mogą bez problemu widzieć i nie muszą w tym celu zakładać okularów. To właśnie specjalne dla nich jeden z liderów rynku optycznego, koncern Cooper Vision, stworzył specjalne soczewki Biofinity Toric. A ponieważ do ich produkcji zastosowano nowoczesne materiały i technologie, nie tylko pomagają w widzeniu, ale także zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Jeśli jesteś z jedną z osób, które dotknął problem astygmatyzmu, dowiedz się, dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Biofinity Toric – co musisz wiedzieć o tych soczewkach?

Biofinity Toric to soczewki toryczne. Co to oznacza? Otóż ich konstrukcja została pomyślana tak, aby skutecznie niwelowały wpływ astygmatyzmu na wzrok. Dlatego po ich założeniu ustępują jego efekty, jak rozmycie obrazu, zamglenie konturów itp. Soczewki te wykonywane są ze specjalnego materiału Comflicon. Jest to połączenie silikonu i hydrożelu, dzięki czemu cechuje je elastyczność w połączeniu z lekkością.

Soczewki z linii Biofinity Toric występują w różnych wersjach mocy sferycznej i cylindrycznej, co pozwala dobrać doskonale dopasowane do konkretnej wady wzroku. Dzięki zastosowaniu Comfliconu są zarazem bardzo stabilne – ściśle przylegają do oka, dzięki czemu możesz w nich uprawiać dowolne aktywności bez obawy, że wypadną.

Warto podkreślić, że soczewki te powstają przy zastosowaniu opatentowanej przez Cooper Vision technologii – Optymalnej Geometrii. To właśnie ona odpowiada zarazem za niwelację skutków astygmatyzmu, jak również doskonałe przylegania soczewki do gałki ocznej.

Soczewka zawsze wilgotna

Kolejną zaletą soczewek Biofinity Toric, o której warto wspomnieć, jest wykorzystywanie przez nie technologii Aquaform. To zaawansowane technologicznie rozwiązanie gwarantuje prawidłowe nawilżenie soczewki, a robi to w prosty sposób – po prostu nie dopuszcza do wysychania cząsteczek wody. Dzięki temu zakładasz soczewki rano – i cały dzień są tak samo wilgotne. A ponieważ równocześnie „oddychają”, czyli przepuszczają tlen, oko funkcjonuje normalnie i nie pojawiają się popękane żyłki.

Biofinity Toric – doskonałe soczewki w dobrej cenie

Pomimo swojej doskonałej jakości i szeregu innowacyjnych rozwiązań soczewki Biofinity Toric nie są czymś, na co nie byłoby Cię stać. Tym bardziej, jeśli zajrzysz na stronę visionexperss.pl, gdzie dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Przekonaj się o tym – możesz doskonale widzieć bez okularów i nie musisz za to przepłacać. Zamów już dzisiaj!

Share

Zobacz inne

Leave a Comment