Bieg Zdobywca Góry Parkowej – zapisy

W środę, 14 lutego, startują zapisy do VII edycji biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz IV Mistrzostw Kamiennej Góry w nordic walking. Po raz pierwszy, zawodnicy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu opłat startowych i innych.

Zapisywać można się tutaj. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zawody odbędą się 14 kwietnia bieżącego roku i wzorem poprzednich edycji, zawodnicy będą mieli do pokonania 11 km. Równolegle do głównego wydarzenia odbędzie się VI Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej oraz IV Mistrzostwa Kamiennej Góry w nordic walking. W tym roku, po raz pierwszy start zawodnicy nie będą ponosić opłaty startowej ani żadnych innych kosztów uczestnictwa. Planowana liczba uczestników biegu to 500 osób.

Bieg „Zdobywca Góry Parkowej” jest połączeniem aktywności fizycznej i promocji Kamiennej Góry. Zawodnicy pokonują trasę wzdłuż obiektów związanych z historią miasta – przez edukacyjną ścieżkę historyczną oraz przez kamiennogórskie podziemia. Są to więc jedyne z niewielu w Polsce tego typu zawodów. W związku z przypadają w tym roku 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości, chcemy również zaakcentować podczas wydarzenia tą najważniejszą z rocznic w naszej historii.

Szczegóły również na zdobywcaparkowej.com.Bieg Zdobywca Góry Parkowej

Share

Zobacz inne

One Thought to “Bieg Zdobywca Góry Parkowej – zapisy”

Leave a Comment