Bieg Zdobywca Góry Parkowej

Dnia 14 kwietnia 2018 roku odbędzie się kolejna, siódma edycja imprezy sportowej Bieg Zdobywca Góry Parkowej.

Uczestnicy biegu ponownie będą pokonywać trasę wzdłuż obiektów związanych z historią miasta Kamienna Góra, która będzie prowadzić także przez edukacyjną ścieżkę historyczną na Górze Parkowej oraz kamiennogórskie podziemia Arado.

Bieg rozpocznie się o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze i będzie mieć dystans około 11 km.

W ramach biegu Zdobywca Góry Parkowej odbędzie się również VI Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej, w którym biorą udział dzieci i IV Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking.

Portal czadrow.pl uczestniczy w tym wydarzeniu od pierwszej edycji. Wszystkie relacje dostępne tutaj.

Informacje organizacyjne:
Czas trwania – godz. 11:00 – 13:30.
Rejestracja uczestników od godz. 10:00 na stadionie.
11:00 – 12:00 – rozgrzewka, biegi w poszczególnych kategoriach.
13:30 – rozdanie nagród.

VII Bieg Zdobywca Góry Parkowej będzie całkowicie bezpłatny. Pierwszeństwo udziału będą mieć uczestnicy poprzednich edycji, a limit to jak zawsze 500 osób.

Organizatorzy zapewniają obsługę techniczną, opiekę medyczną, napoje dla dzieci, wspaniałą zabawę na sportowo.

Wkrótce więcej informacji o zapisach.

Aktualizacja
Ruszyły zapisy.

Aktualizacja
Wywiad, w którym Arkadiusz Dybiec – Dyrektor VII Biegu Zdobywca Góry Parkowej, informuje o sprawach organizacyjnych powyższego wydarzenia.
Wideo: Ryszard BizońBieg Zdobywca Góry Parkowej – zapisy

Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Bieg Zdobywca Góry Parkowej”

  1. […] Przypominamy, iż dnia 14 kwietnia 2018 roku w Kamiennej Górze odbędzie się kolejna edycja imprezy sportowej Bieg Zdobywca Góry Parkowej, o czym informujemy tutaj. […]

  2. […] środę, 14 lutego, startują zapisy do VII edycji biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz IV Mistrzostw Kamiennej Góry w nordic walking. Po raz pierwszy, zawodnicy nie ponoszą […]

  3. […] miesiąc pozostał do rozpoczęcia VII edycji biegu Zdobywca Góry Parkowej. Przypominamy, iż w tym roku zawodnicy nie ponoszą żadnych opłat z tytułu startu w […]

Leave a Comment