48. Bieg Piastów odwołany!

Z przykrością informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, a konkretnie braku śniegu i wysokich temperatur oraz deszczu i niepomyślnych prognoz pogodowych, organizator został zmuszony odwołać 48. KGHM Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego, który miał ruszyć 24 lutego br.

1. Pakiety startowe na 48. KGHM Bieg Piastów na wszystkie dystanse, z numerami startowymi i gadżetami, będzie można odebrać w Jakuszycach w terminach, które wkrótce zostana podane na stronie organizatora, a zawodnikom, którzy w terminie odwołanych głównych konkurencji przyjadą do Jakuszyc, organizator zaproponuje inne formy spędzenia czasu. Planowane są wycieczki biegowe i piesze na różnych dystansach z ogniskiem oraz premiera filmu o Julianie Gozdowskim. O szczegółach wkrótce na stronie organizatora.

2. Wszystkim, którzy zgłosili się na 48. KGHM Bieg Piastów Festiwal Narciarstwa Biegowego, zostanie zaoferowana zniżka opłaty startowej na Bieg Piastów w 2025 roku. Wysokość zniżki (co najmniej 50 procent). Organizator prosi o przyjęcie tej propozycji ze zrozumieniem, gdyż poniósł już około 80 procent kosztów organizacyjnych.

3. Osoby zainteresowane startem w celu zdobycia pieczątek do paszportu Worldloppet mogą to wykonać pod warunkiem pokonania na nartach co najmniej połowy odpowiedniego dystansu w pobliżu Jakuszyc, np. w czeskich Karkonoszach lub Górach Izerskich i rejestracji tego biegu przez gps. Szczegóły tego rozwiązania, po uzgodnieniach z Worldloppet, organizator przekaże na swojej stronie wkrótce.

Zobacz, jak było w ubiegłym roku tutaj.

Fot. Bieg Piastów

Share

Zobacz inne