Bezpłatne Nowe Rodzinne Warsztaty Plastyczne w Centrum Kultury w Kamiennej Górze

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z najnowszej oferty zajęć plastycznych kamiennogórskiego Centrum Kultury.

Raz w miesiącu można spotkać się na Rodzinnych Warsztatach Plastycznych, podczas których pod okiem instruktora można wykonać prace z wykorzystaniem różnorodnych technik rękodzielniczych. Warsztaty to propozycja spędzania czasu wolnego adresowana do rodzin, a ich głównym celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do aktywności twórczej.

W zajęciach mogą wziąć udział rodziny składające się z dzieci w wieku 7+ i młodzieży wraz z pełnoletnimi opiekunami (rodzice, dziadkowie i inna rodzina). Grupa rodzinna może liczyć od 2 do 5 uczestników, wśród których przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia.

Na pierwsze Rodzinne Warsztaty Plastyczne zapraszamy już w środę, 29 marca o godzinie 16. Nauczycie się wyplatać koszyczki z tzw. papierowej wikliny. Organizator zapewnia wszelkie materiały plastyczne, narzędzia i akcesoria niezbędne do udziału w zajęciach. Prace wykonane podczas zajęć stają się własnością autorów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej na stronie internetowej lub w impresariacie CK. Uczestnicy warsztatów przyjmowani są według kolejności dostarczania kart.

Więcej informacji: tel. 75 307 04 98, 75 744 28 75, mail:anna.nelke@umkg.pl

>/center>

Zobacz inne