Bezpłatne lodowisko

Komunikat UM Kamienna Góra

Już w najbliższy weekend 6-7 lutego na rynku w Kamiennej Górze czeka na wszystkich wspaniała sezonowa impreza, czyli szaleństwo na lodzie. I to całkowicie za darmo.
Przez dwa dni uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować gorącymi napojami. Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, gry i konkursy, a wieczorem specjalną dyskotekę na lodowisku przy największych przebojach muzycznych.

Organizatorami akcji są Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet. Na uczestników spragnionych zimowych wrażeń, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych, czekają liczne atrakcje oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

– Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalową strategii: być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia, które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast – mówi Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. I dodaje: Podobnie jak Kino pod Gwiazdami, czy Miasteczko Świętego Mikołaja, również objazdowe lodowiska są dla nas doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji z mieszkańcami miast, w których znajdują się nasze oddziały. Zapraszamy do wspólnej zabawy na łyżwach!

Aktualizacja
Zobacz lodowisko >>

lodowisko

Zobacz inne

Leave a Comment