Bez żadnego powodu pobił mężczyznę

Policjanci zatrzymali napastnika, który bez żadnego powodu, z pobudek chuligańskich zaatakował pod jednym z jeleniogórskich lokali mężczyznę i go pobił. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Mężczyzna podejrzany o ten czyn został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem. Grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który z pobudek czysto chuligańskich pobił pokrzywdzonego.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło   26 października br. wieczorem pod jednym z jednym z jeleniogórskich lokali. Pomiędzy pokrzywdzonym,  a napastnikiem wywiązała się sprzeczka, w wyniku której 22-latek bez żadnego powodu, z pobudek czysto chuligańskich pobił i skopał mężczyznę. Pokrzywdzony trafił do szpitala.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie napastnika. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 22-latka jako podejrzewanego o to przestępstwo.

22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz odpowie on przed sądem za   uszkodzenie ciała z pobudek chuligańskich. Grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment