We wtorek, 13 lipca 2021 roku w świetlicy wiejskiej w Świdniku (gm. Marciszów) odbyło się zebranie wiejskie, podczas którego zostały przeprowadzone wybory uzupełniające na sołtysa Świdnika. Przypominamy, że w czerwcu br. Stanisław Napierała zrezygnował z funkcji sołtysa wsi Świdnik, o czym informowaliśmy tutaj.
Po przeprowadzonych wyborach nowym sołtysem została Barbara Widziewicz. Gratulujemy.
Rada sołecka pozostała w niezmienionym składzie.
Więcej informacji z gminy Marciszów tutaj.