CBK zaprasza na Bajanie na Polanie

Przypominamy, iż w dniach 17-19 sierpnia 2018 roku odbędzie się III edycja festiwalu muzycznego CzarnOFF Fest. Miejscem wydarzenia będzie obszar Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa, o czym informowaliśmy wcześniej.

W ramach wydarzenia Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra ruszyło z nową inicjatywą. CBK zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w imprezie pod nazwą „Bajanie na Polanie”. Każdy kto wybierze się na III edycję festiwalu, na pewno spotka pracowników Centrum Biblioteczno-Kulturalnego, którzy będą czekać na dzieci i ich rodziców w sobotę 18 sierpnia 2018 roku na Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich. Muzyka, teatr, taniec, rękodzieło – to wszystko czeka na Was.

Od godziny 14:00 pełni energii i ciekawych pomysłów animatorzy wprowadzą Was w iście festiwalową atmosferę. Razem z dziećmi wykonają niepowtarzalną etniczną biżuterię oraz barwne latawce. Pracowników CBK wspierać będą członkowie zespołu Foliba, którzy poprowadzą warsztaty bębniarskie. natomiast dzieci z lokalnego zespołu tanecznego Sprężynki wcielą się w rolę nauczycieli i pokażą Wam kilka prostych tanecznych kroków. Wisienką na torcie będą zajęcia z… malowania czekoladą. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyliście. Do tego ścianka wspinaczkowa, czytanie na polanie, strzelanie z łuku oraz występ grupy teatralnej Duet i opowieści rodem z Czarnego Lądu. A wszystko to zupełnie za darmo.

Rudawski Festiwal Kultury „Bajanie na Polanie” realizowany jest w ramach projektu „Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu Gminy Kamienna Góra.Share

Zobacz inne

Leave a Comment