Awanturował się w mieszkaniu, posiadał narkotyki, znieważał policjantów

Kamiennogórscy funkcjonariusze w dniu 21 października 2019 roku w jednym z mieszkań na terenie Kamiennej Góry, zatrzymali agresywnego mężczyznę, który awanturował się w miejscu zamieszkania, znieważał i naruszył nietykalność cielesną policjantów, ponadto posiadał przy sobie środki odurzające.

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry w dniu 21 października 2019 roku w jednym z mieszkań na terenie Kamiennej Góry, zatrzymali agresywnego mężczyznę, który wszczął awanturę w miejscu zamieszkania wobec pozostałych członków rodziny. Na widok policjantów 38 – latek stał się on bardzo agresywny. Krzyczał do policjantów, próbował zdawać im uderzenia, używał wobec nich słów wulgarnych i obelżywych informując, iż nie ma zamiaru opuszczać lokalu. Policjanci biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, zachowanie osoby oraz bezpieczeństwo innych osób, postanowili zatrzymać mężczyznę. Użyli wobec niego siły fizycznej w postaci chwytów obezwładniających. Jak się okazało zatrzymany dodatkowo w uchylonej szufladzie komody, znajdującej się w pokoju który zajmował, posiadał małe zawiniątko z zawartością suszu konopi innych niż włókniste w ilości 3,66 grama. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci Wydziału Kryminalnego przedstawili 38 – latkowi szereg zarzutów w sprawie znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Policji, posiadania środków odurzających oraz znęcania się na członkami rodziny. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze na wniosek policjantów i Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło: Policja Kamiennogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment