Auto Moto Show w Nowym Rynku

W dniach od 22 do 24 września 2017 roku w jeleniogórskim centrum handlowym odbędzie się II edycja Auto Moto Show. Wszystkie atrakcje rozgrywać się będą na parkingu galerii, na poziomie +2. Przez całą trzydniową imprezę zwiedzający będą mogli wziąć udział w premierowych prezentacjach samochodów, w komfortowych warunkach porozmawiać z przedstawicielami firm i skorzystać z jazd próbnych. Wśród dealerów samochodowych znajdą się takie marki jak Jaguar, BMW, Škoda, KIA, Jeep, Fiat i in.

Nowy Rynek już po raz drugi gości tę wyjątkową imprezę samochodową – mówi Anna Szlaga, Marketing Manager Nowego Rynku. Mamy nadzieję, że pobijemy rekord odwiedzalności z pierwszej edycji Auto Moto Show, kiedy do Nowego Rynku przybyło łącznie prawie 40 000 osób. Atrakcje zaplanowane przez wystawców na pewno przypadną do gustu miłośnikom czterech kółek.

Jazdy testowe, nowe modele… Co warto przeżyć i zobaczyć?
Dla wielu wystawców weekendowe targi w Nowym Rynku to wyjątkowa okazja do szerokiego zaprezentowania swojej oferty. Przez trzy dni firma TEAM Sp. z o. o., dealer BMW i Motorrad, będzie eksponować samochody BMW Serii 520 Touring i BMW Serii 318 Touring w specjalnych edycjach flotowych dostępnych dla klientów odpowiednio już od 99 900 zł brutto i 199 900 zł brutto.

Podczas imprezy nie zabraknie również możliwości przejażdżki. W ramach akcji Auto Moto Show zapraszamy do skorzystania z jazdy testowej prezentowanymi autami marki Jeep i Fiat. Zachęcamy również do obejrzenia wybranych modeli Alfy Romeo. Ponadto na naszym stanowisku Doradcy Klienta chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a każdy ankietowany zostanie nagrodzony firmowym gadżetem – mówi Karol Zieliński, Doradca Handlowy z firmy Jel-Car. Wystawca planuje udostępnić do jazdy testowej auta Jeep Compass, Jeep Renegade, Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler, Fiat 500, Fiat Tipo i Fiat Professional Talento, a także zaprezentować model Alfa Romeo Giulia.

Ciekawą propozycję dla uczestników targów ma również dealer aut KIA i Škoda, firma Ultima Sp. z o.o. Spośród aut matki KIA podczas Auto Moto Show będzie można przyjrzeć się modelom Sorento, czyli największemu SUV-owi w ofercie marki, nowemu Rio, który szturmem zdobywa polski rynek, rodzinnemu vanowi Carens, mogącemu zabrać w podróż aż 7 osób czy najmocniejszemu, sportowemu modelowi marki i nowości na polskim rynku – Gran Turismo Stinger (w sprzedaży od października) – opowiada Ryszard Roszkiewicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w firmie Ultima Sp. z o.o. Ten ostatni model zapewnia komfortowe wnętrze i dreszcz emocji na sam dźwięk podwójnie doładowanego silnika V6 o pojemności 3.3 l i mocy 370 KM. Wśród dostępnych aut Škody nie zabraknie z kolei Octavii – najchętniej kupowanego samochodu w Polsce, Kodiaqa, czyli największego SUV-a marki, który przemodelował w 2017 swoją kategorię, a klienci są gotowi czekać na niego w długiej kolejce, nowego Rapida, dostępnego w salonach od sierpnia tego roku oraz czeskiej, dużej limuzyny z klasą, czyli Škody Superb.Share

Zobacz inne

Leave a Comment