Audycja radiowa z Kamiennej Góry

Już dzisiaj (niedziela, 25 lipca) z gmachu kamiennogórskiego Centrum Kultury zostanie nadana audycja radiowa Pora siesty, którą będzie prowadził Marcin Kydryński. Audycję będzie można usłyszeć w Radiu Nowy Świat w godz. 15-17.

Radio Nowy Świat to internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym nadająca program od 10 lipca 2020 roku. Radio tworzy wiele osobowości i byłych dziennikarzy Programu Trzeciego Polskiego Radia. W zespole redakcyjnym znajdują się m.in. Marcin Kydryński, Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Maciej Orłoś, Wojciech Malajkat, Tomasz Raczek, Wojciech Waglewski, Bartosz Fisz Waglewski, Eliza Michalik czy Zbigniew Zamachowski.
Radio Nowy Świat jest dostępne wyłącznie drogą internetową. Stacji można słuchać za pośrednictwem strony internetowej oraz w dedykowanych aplikacjach na systemy iOS i Android.

Dzisiejszą audycję nadawaną z Centrum Kultury w Kamiennej Górze będzie prowadził Marcin Kydryński, a jego gościem będzie oczywiście Nancy Vieira, która wystąpi wraz ze swoim zespołem nad kamiennogórskim zalewem o godz. 20, o czym informowaliśmy tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment