Aresztowany za znęcanie się nad matką

Na 3 miesiące do aresztu trafił syn, który od dłuższego czasu znęcał się nad matką. Mężczyzna wszczynał awantury, szarpał ją i popychał, a także ubliżał i poniżał pokrzywdzoną. Groził jej pozbawieniem życia lub uszkodzeniem ciała. Podobne groźby kierował do swoich 2 sióstr. Teraz za znęcanie się psychiczne i fizyczne grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką.

Jak ustalili funkcjonariusze, syn znęcał się nad matką od dłuższego czasu. Jednak  matka cierpliwie  znosiła bicie i upokorzenia doznane od syna.  Agresor bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których popychał, szarpał i bił pokrzywdzoną, ubliżał jej, wyzywał, a także groził pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała.

41-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką grozić mu może nawet do 5 lat  pozbawienia wolności. 8 czerwca 2019 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Aresztowany za znęcanie się nad matką”

  1. Sylwia Wanda Wandycz

    Czyli jaki ma być powód, by legalnie wszczynać awantury ?

Leave a Comment