Aresztowany za nękanie i znęcanie się nad byłą partnerką

Na 3 miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą partnerką. Agresor nękał ją telefonicznie i za pośrednictwem smsów, a także groził pozbawieniem życia. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją byłą partnerką, a także uporczywe jej nękanie i groźby karalne.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad kobietą od czerwca ubiegłego roku. Za to przestępstwo został objęty dozorem policyjnym oraz miał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyzna jednak nie respektował orzeczonych środków prawnych i od października ubiegłego roku do 8 stycznia br. nachodził kobietę, groził jej , a  także uporczywie o różnych porach dnia i nocy nękał telefonami oraz smsami.

Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 10 stycznia br. na wniosek prokuratora Prokuratury  Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment