Areszt dla sprawcy gróźb karalnych

Kamiennogórscy funkcjonariusze Policji w dniu 24 października 2019 roku zatrzymali 31-letniego sprawcę gróźb karalnych. Mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego wielokrotnie groził pozbawieniem życia swojej swojej konkubinie. Kobieta przerwała milczenie, złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Na wniosek śledczych kamiennogórski sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

W czwartek 24 października br. 22-letnia mieszkanka powiatu kamiennogórskiego przerwała milczenie i zgłosiła fakt wielokrotnego kierowania gróźb karalnych pod jej adresem przez konkubenta. W trakcie wykonywania czynności ustalono, iż dokonał on również kradzieży pieniędzy i zniszczenia mienia na szkodę pokrzywdzonej. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W niespełna dwa dni kryminalni zebrali obszerny materiał dowodowy, który poważnie obciążał sprawcę. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze, gdzie usłyszał zarzuty gróźb karalnych, kradzieży oraz zniszczenia mienia. Na wniosek śledczych kamiennogórski sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło: Policja Kamiennogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment