Areszt dla podejrzanego o znęcanie się i uszkodzenie ciała

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 31-latek, który został zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów, po tym, jak podczas piątkowej awantury ugodził nożem swoją partnerkę, a następnie sam się zranił. Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów zadecydowała, że usłyszy on zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała pokrzywdzonej. Za te przestępstwa grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 5 lipca 2024 roku około godziny 21 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zadysponowani zostali do jednego z mieszkania na terenie miasta, w którym doszło do zdarzenia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Z ustaleń kamiennogórskich policjantów wynika, że nietrzeźwy 31-latek podczas awantury domowej ze swoją partnerką chwycił za nóż i dwukrotnie ugodził kobietę, a następnie sam się zranił. 43-latka została przewieziona do szpitala, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów zadecydowała, że usłyszy on zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała pokrzywdzonej.

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze w poniedziałek pozytywnie rozpatrzył wniosek Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze i 31-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Przestępstwa, o które podejrzewany jest mężczyzna, zagrożone są karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kamienna Góra.
Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Zobacz inne