Ania Wyszkoni w Środzie Śląskiej

Fanów Ani Wyszkoni informujemy, iż dnia 21 grudnia 2017 roku wokalistka wystąpi wraz z zespołem w Środzie Śląskiej podczas wydarzenia “Kolędowanie z Gwiazdami”. Koncert odbędzie się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Podczas koncertu Ania zaprezentuje repertuar typowo świąteczny.

Bilety w cenie 40 zł. Więcej informacji pod nr tel. 71 396 89 17.

Ania Wyszkoni to dobrze znana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej. Właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt. Jej pierwszy solowy album “Pan i Pani” uzyskał status Podwójnej Platynowej Płyty przekraczając nakład 60 tys. egzemplarzy. W 2012 roku Ania wydała swój drugi autorski album pt. “Życie jest w porządku”, który już po dwóch miesiącach sprzedaży otrzymał status Złotej Płyty, a w maju 2015 roku stał się, tak jak pierwszy, Podwójnie Platynowy.

Inną gwiazdą, która zagra koncert świąteczny w naszym regionie jest Justyna Steczkowska. Jej koncert odbędzie się 27 grudnia w Karpaczu, o czym informowaliśmy tutaj.Justyna Steczkowska w Karpaczu

Share

Zobacz inne

Leave a Comment