Amator perfum

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może 25-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o kradzieże. Jego łupem padły perfumy o łącznej wartości blisko 2000 zł na szkodę jednej z jeleniogórskich drogerii. Mężczyzna dodatkowo ma na koncie 2 kradzieże w jeleniogórskich dyskontach spożywczych Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzieże.

Mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników, w marcu br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej 5 kradzieży, w tym 3 w drogerii. Jego łupem padły markowe perfumy o łącznej wartości blisko 2 tysiące złotych. Ponadto dopuścił się jeszcze 2 kradzieży w jeleniogórskich dyskontach spożywczych.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy monitoringu wytypowali 25-latka jako podejrzewanego te czyny.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment