Alpaki w DPS Szarocin

Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie gościł niezwykłych odwiedzających, Martę Górską wraz z jej uroczymi alpakami. W ramach alpakoterapii mieszkańcy mieli okazję przeżyć chwile pełne radości i wzruszeń. Zwierzęta wzbudziły ogromne zainteresowanie, można je było pogłaskać, przytulić, a nawet wybrać się z nimi na krótki spacer po terenie ośrodka, prowadząc alpakę na smyczy. 

Fot. DPS Szarocin

Zobacz inne