Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie gościł niezwykłych odwiedzających, Martę Górską wraz z jej uroczymi alpakami. W ramach alpakoterapii mieszkańcy mieli okazję przeżyć chwile pełne radości i wzruszeń. Zwierzęta wzbudziły ogromne zainteresowanie, można je było pogłaskać, przytulić, a nawet wybrać się z nimi na krótki spacer po terenie ośrodka, prowadząc alpakę na smyczy.
Fot. DPS Szarocin