Akcja społeczna – Zbiórka darów dla zwierząt

Akcja społeczna organizowana przez Nowy lepszy Spotted Kamienna Góra.

Nasi mali futrzaści przyjaciele z Fundacji Na Pomoc Zwierzętom potrzebują wsparcia. Fundacje prowadzą ludzie o bardzo wielkim serduchu, poświęcają swój czas i środki aby zadbać jak najlepiej o te zwierzęta. Znajdują się tam zwierzaki z różnych interwencji, często żyjące wcześniej w drastycznych warunkach, jakich dokładnie – możecie sprawdzić sami na ich stronie. Bardzo prosimy o wsparcie dla najbardziej potrzebujących podopiecznych – w każdej ilości podkłady sanitarne, suchą i mokrą karmę dla psów i kotów, ręczniki papierowe, żwirki, słoiczki typu gerber mięsno – warzywne, całkiem rozdrobnione czyli te początkowe, mleko dla kociąt MILVET, mleko dla niemowląt z tendencją do ulewania (A. R.) Stara pościel, ręczniki i koce też są bardzo potrzebne. Także wszystko się przyda, zajrzyjcie proszę w zakątki czy coś wam nie zalega, czy nie macie karmy po swoich pupilach.

Zwierząt ciągle przybywa, a przed nami wakacje, najgorszy okres.

Oferujemy dojazd do Was z zabraniem rzeczy. W tym celu możecie napisać prywatnie na Spotted lub zadzwonić pod numer podany niżej.

Wszystkie datki można również złożyć w biurze PM Finanse Doradca Finansowy Patrycja Majerska przy ulicy Broniewskiego 28 (wejście od ul. Jana Pawła 2), w restauracji Luz & Blues lub Leonardo School (Broniewskiego 26 – sekretariat czynny codziennie od 12.00 do 18.00).

Kontakt przez stronę spotted lub nr tel 726426803.

Dziękujemy również wszystkim patronatom z plakatu za pomoc w zbiórce. Czekamy na Wasz kontakt!

Share

Zobacz również

One Thought to “Akcja społeczna – Zbiórka darów dla zwierząt”

  1. […] że zbiórka dotyczyła Fundacji z Boguszowa Gorc “Na pomoc zwierzętom”, o której informowaliśmy wcześniej. Zbierane były m.in. podkłady sanitarne, sucha i mokra karma dla psów i kotów, żwirki, stara […]

Dodaj komentarz