Agnieszka Chylińska w Karpaczu

Przypominamy, iż dnia 4 sierpnia 2018 roku w Karpaczu odbędzie się koncert Agnieszki Chylińskiej. Wstęp wolny.

Koncert odbędzie się w ramach wydarzenia Polish Bike Week 2018 – największej imprezy motocyklowej w regionie. Piknik Entuzjastów Harley-Davidson nie jest biletowany. Każdy może w nim uczestniczyć. Program wydarzenia dostępny tutaj.

Przypominamy, iż to wielkie wydarzenie po raz kolejny jest organizowane pod naszym patronatem medialnym. Portal Relacje Regionalne uczestniczy w pikniku od 2013 roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.

Agnieszka Chylińska to piosenkarka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna, która zaczęła karierę w latach 1994–2003, jako członkini rockowego zespołu O.N.A. W latach 2003–2006 występowała już jako Chylińska. Od 2009 roku wokalistka posługuje się swoim imieniem i nazwiskiem, kiedy to ukazał się album zatytułowany Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop. Jej kolejna płyta, Forever Child, ukazała się siedem lat później, tj. 30 września 2016 roku. Oba wydawnictwa dotarły do 1. miejsca polskiej listy sprzedaży OLiS i pokryły się w Polsce kolejno platyną i podwójną platyną.

Agnieszka Chylińska gości już na naszym portalu. Relacja z koncertu w Kamiennej Górze dostępna tutaj.

Koncert – Agnieszka ChylińskaShare

Zobacz inne

Leave a Comment