50-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze

W Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej  Górze odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia istnienia szkoły. W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, służb mundurowych i kościoła.

Pani dyrektor Wioletta Gogolewska serdecznie i ciepło powitała przybyłych na jubileusz. Nie zabrakło życzeń, gratulacji i podziękowań. Jubileusz był okazją do wspomnień, refleksji, wyrażenia słów uznania dla nauczycieli i pracowników. W uroczystości udział wzięła również pierwsza dyrektor szkoły Pani Krystyna Szczepańska.

Po części oficjalnej goście obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą historię szkoły. Następnie uczniowie zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Nie zabrakło również akompaniamentu Zbyszka Stefańskiego i oczywiście wspaniałego tortu.

Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek i zwiedzanie szkoły.

Relacja wideo dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

One Thought to “50-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze”

  1. […] to content 30 października 2019 Najnowsze artykuły50-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze – wideoProwadził pojazd pod wpływem narkotyków7-letni chłopiec wbiegł pod nadjeżdżający samochód. […]

Leave a Comment