40-lecie Klubu Sportowego Victoria Czadrów

Dnia 23 czerwca 2018 roku na boisku w miejscowości Czadrów odbyły się obchody 40-lecia istnienia Klubu Sportowego Victoria Czadrów.

Uroczystość, która miała odbyć się w ubiegłym roku, z przyczyn organizacyjnych musiała zostać przełożona na czerwiec br.

Zaproszonych gości przywitał prezes klubu Pan Józef Rusnarczyk, który stanowisko objął po sezonie 1999/2000 i utrzymuje je do dnia dzisiejszego. Zebranym gościom historię przedstawił przyjaciel klubu Pan Mirosław Welka.

Historia klubu, który początkowo nazywał się LZS Czadrów sięga roku 1977. Wówczas boisko znajdowało się na terenie ogródków po PGR. Od roku 1982 miejscem rozgrywek jest obecne boisko, które do dnia dzisiejszego wraz z infrastrukturą jest utrzymywane w czynie społecznym przez działaczy i zawodników przy wsparciu gminy, sołectwa oraz sponsorów. Nazwę z LZS na Victoria, która używana jest do dnia dzisiejszego, klub zmienił w roku 2003.

Podczas obchodów odbyło się również wręczenie pamiątkowych odznak, upominków i podziękowań.

Po części oficjalnej odbył się poczęstunek w gronie działaczy, zawodników i zaproszonych gości.

Na naszym portalu można obejrzeć relacje z rozgrywek piłkarzy Victorii Czadrów, które dostępne są pod tagiem victoria.Share

Zobacz inne

Leave a Comment