29 Finał WOŚP w gminie Marciszów. Rozkład jazdy kwestujących strażaków

Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Sztab w Marciszowie już przygotowany. Kwestujący strażacy z jednostek OSP Marciszów oraz OSP Pastewnik odwiedzą w tym dniu wszystkie miejscowości gminy Marciszów, dając w ten sposób mieszkańcom możliwość wsparcia tego szczytnego celu, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Rozkład jazdy akcji rozpędzonego OSP Marciszów

  • Ciechanowice – parking przy kościele:  8:10-8:30
  • Wieściszowice – przy kościele: 9:10-9:30
  • Świdnik – przy kościele: 10:10-10:30
  • Marciszów – parking przy Dino: 10:50-12:00
  • Ciechanowice – parking przy kościele: 12:10-12:30
  • Marciszów – parking przy Carrefour: 12:50-13:30
  • Wieściszowice – przystanek autobusowy obok świetlicy: 13:40-14:00
  • Świdnik – przy remizie: 14:20-14:40
  • Marciszów Górny – parking przy wodociągach: 15:10-15:30
  • Ciechanowice – skrzyżowanie z drogą na Wieściszowice: 15:50-16:00
  • Marciszów – parking przy sklepie Dino: 16:10-17:00

Rozkład jazdy akcji rozpędzonego OSP Pastewnik

  • Sędzisław – przy kościele: 8:40-9:00
  • Pastewnik – przy kościele: 9:40-10:00
  • Domanów – przy kościele: 10:10-10:30
  • Nagórnik – plac przy przystanku: 10:40-11:00
  • Pustelnik – przejazd przez miejscowość: 11:20-12:00
  • Sędzisław – przy sklepie: 12:20-12:50
  • Domanów-przy świetlicy: 13:10-13:30
  • Nagórnik – plac przy przystanku: 13:50-14:20
  • Pustelnik – przejazd przez miejscowość: 14:40-15:20
  • Pastewnik – przy kościele: 15:30-16:00
  • Marciszów – parking przy Carrefour: 16:10-17:00

Więcej komunikatów WOŚP tutaj.

Share

Zobacz również

Leave a Reply