25. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM – ZBLIŻENIA

W dniach 7-13 marca 2022 roku w Jeleniej Górze odbędzie się 25. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM – ZBLIŻENIA. Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu będzie m.in. Katarzyna Figura. Spotkanie z aktorką odbędzie się 11 marca po pokazie przedpremierowym filmu “Chrzciny” (godz. 19:30) w jeleniogórskim kinie Lot.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM – ZBLIŻENIA to jeden z największych i najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. W ciągu ostatnich lat gośćmi festiwalu byli m.in. Danuta Stenka, Robert Więckiewicz, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Jakub Gierszał czy Zbigniew Zamachowski. Tegoroczną Galę finałową 25. MFF ZOOM – ZBLIŻENIA uświetni swoim koncertem zespół: Wojtek Mazolewski Quintet. Koncert odbędzie się tuż po wręczeniu nagród laureatom konkursów festiwalowych. Gospodarz Gali: Łukasz Maciejewski – filmoznawca, krytyk filmowy i teatralny.

Program dostępny na stornie organizatora tutaj.

Przypominamy, że na portalu Relacje Regionalne prezentowaliśmy spotkania autorskie z gośćmi festiwalu. Zobacz spotkanie autorskie z Danutą Stenką, Robertem Więckiewiczem, Magdaleną Cielecką, Andrzejem Chyrą i Jakubem Gierszałem.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment