Dachowanie pojazdu

Do dachowania pojazdu doszło dziś (niedziela, 9 czerwca) około godz. 14:45 na wyjeździe z miejscowości Leszczyniec w kierunku Kowar. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowana jest kobieta, która prowadziła samochód i z niego wyszła przez tylną rozbitą szybę. Została przewieziona do szpitala. Ruch zablokowany. Na miejscu działają służby. Fot. PSP Kamienna Góra

Pokaż więcej

Wyścig przełajowy Szuter Master na Górze Parkowej

Na kamiennogórskiej Górze Parkowej odbył się dziś (niedziela, 9 czerwca) wyścig przełajowy Szuter Master. Trasa przebiega m.in. przez podziemia Arado. Wyścig odbył się w ramach rowerowego weekendu w Kamiennej Górze. Przypominamy, że wczoraj (sobota, 8 czerwca) odbyły się wyścigi gravelowe cyklu Szuter Master. Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępny na portalu Relacje Regionalne. Zobacz start z godz. 8:00 i godz. 11:00: 

Pokaż więcej

Zabytkowe pojazdy, rekonstruktorzy i potyczka wojsk w Lubawce

Na rynku w Lubawce pojawiły się dziś (niedziela, 9 czerwca) zabytkowe pojazdy i rekonstruktorzy. Wydarzenie odbyło się w ramach 80. rocznicy lądowania aliantów w Normandii, organizowanej przez kamiennogórskie podziemia Arado. Każdy mógł zobaczyć i porozmawiać z rekonstruktorami oraz obejrzeć inscenizację potyczki wojsk alianckich z niemieckimi. Przypominamy, że wczoraj (sobota, 8 czerwca) rekonstruktorzy pojawili się przy kamiennogórskich podziemiach Arado. Zobacz reportaż fotograficzny tutaj.

Pokaż więcej

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

Przypominamy, że dziś (niedziela, 9 czerwca) trwają wybory do Parlamentu Europejskiego. W Polsce wybieramy 53 posłów do PE. Aby oddać ważny głos, wystarczy postawić znak “x” przy nazwisku kandydata z jednej listy. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość – może to być dowód osobisty, paszport lub specjalna aplikacja mObywatel. Lokale wyborcze będą otwarte do godziny 21:00.

Pokaż więcej