Akcja “Truck&Bus”

Na terenie powiatu kamiennogórskiego trwa akcja “Truck&Bus”. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, prowadzą działania, w celu wyeliminowania nieprawidłowości w transporcie drogowym, z uwagą na stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierujących, a także przewóz osób i rzeczy. Źródło: KPP Kamienna Góra.Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Pokaż więcej

Budowa drogi S3 Kamienna Góra-Bolków. Odcinek Jaczków-Gostków

Trwa budowa drogi ekspresowej S3 na odcinku Kamienna Góra-Bolków. Prezentujemy stan prac budowlanych w zakresie drogi Jaczków-Gostków. Przypominamy, że odcinek drogi S3 Kamienna Góra-Bolków ma zostać udostępniony do ruchu w bieżącym roku. Wszystkie reportaże z budowy drogi S3 dostępne tutaj.Najnowsze komunikaty na temat budowanej czeskiej autostrady D11 (przedłużenie drogi S3) prezentujemy tutaj. Jak rozwija się nasz region, zobacz tutaj.

Pokaż więcej

Kogut zasilił szeregi OSP Marciszów

W Domu Kultury w Marciszowie odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Marciszów. Reportaż fotograficzny dostępny tutaj. Miłym akcentem było pojawienie się “druha koguta”, który został zakupiony ze środków własnych gminy i który będzie towarzyszył we wszystkich wydarzeniach gminnych, godnie reprezentując druhów z OSP i MDP Marciszów. – Niech pluszak ten towarzyszy we wszystkich wydarzeniach gminnych i godnie reprezentuje nasze OSP i Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. Niech zwraca szczególną uwagę dzieci i młodzieży, będąc tym samym przykładem godnej do naśladowania postawy strażaka ochotnika. Liczę także na to, że będzie on przyjacielem dzieci, które chętnie dołączą do…

Pokaż więcej