MasterChef z Gosią Szymonek z Jarkowic

Przypominamy, że dziś (niedziela, 26 listopada) w kolejnym odcinku kolejnej edycji MasterChef, programu kulinarnego emitowanego na antenie TVN, udział bierze Gosia Szymonek z Jarkowic. Życzymy powodzenia. Przypominamy, że z początkiem bieżącego roku, podczas 8. edycji MasterChef Junior, programu kulinarnego emitowanego na antenie TVN, udział brała kamiennogórzanka Nadia Paździur, o czym informowaliśmy tutaj. AktualizacjaGosia Szymonek dostała się do finału. Gratulujemy!

Pokaż więcej

Koncert Kolęd i Pastorałek w Świdniku

Zespół Biesiadny, Stowarzyszenie Świdna ze Świdnika i urząd gminy w Marciszowie zapraszają na trzecią edycję koncertu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w sobotę, 16 grudnia 2023 roku o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Świdniku. Kolędy i pastorałki wykonają: zespół wokalny Agat z Jeleniej Góry, zespół Karkonosze z Gruszkowa, Rozśpiewane Panie z Mysłowa, zespół Viteznaczek z Czech i oczywiście Zespół Biesiadny ze Świdnika.

Pokaż więcej

Dobrostan w kręgu kobiet

W ramach projektu Zdrowa Kamienna Góra Wydział Promocji i Polityki Społecznej urzędu miasta w Kamiennej Górze zaprosił mieszkanki na kolejną edycję warsztatów “Dobrostan w kręgu kobiet”. Zajęcia odbyły się w sali teatralnej kamiennogórskiego Centrum Kultury. Spotkania są adresowane do kamiennogórzanek w każdym wieku. Uczestniczki wzięły udział w warsztatach psychologii pozytywnej oraz poznawały podstawy jogi. Przygotowano też dla nich odrobinę wegańskich smakołyków. Warsztaty prowadziły: Katarzyna Łękawska – certyfikowana nauczycielka Vinyasy, Ashtangi Vinyasy i Yin Jogi oraz Monika Stawarz – absolwentka Psychologii Pozytywnej SWPS. Foto użyczone

Pokaż więcej