Trwa budowa bloku TBS-u w Kamiennej Górze

Przy ul. Stanisława Staszica w Kamiennej Górze trwa inwestycja mieszkaniowa kamiennogórskiego TBS-u. Prezentujemy obecny stan prac budowlanych. Wybudowana nieruchomość będzie mieć 18 mieszkań wraz z garażami. Jest to wspólny projekt realizowany przez TBS i miasto Kamienna Góra. Przekazanie placu budowy odbyło się z końcem lutego br., co prezentowaliśmy na naszym portalu tutaj. Na sąsiedniej działce prywatny deweloper również buduje dom wielorodzinny. Inne inwestycje prowadzone w regionie prezentujemy tutaj.

Pokaż więcej

Budowa Panoramy Karkonoszy w Kamiennej Górze

Trwa budowa Panoramy Karkonoszy w Kamiennej Górze. Jak będzie wyglądać inwestycja pomorskiego dewelopera, informowaliśmy tutaj. Przypominamy, że deweloper kupił działkę przy ul. Krzeszowskiej. W pierwszym etapie ma powstać 75 mieszkań w dwóch budynkach. Budynki będą miały podwyższony standard. Będą wyposażone w windy i podziemne garaże. Inwestycja ma trwać około 1,5 roku. Inne inwestycje prowadzone w regionie prezentujemy tutaj.

Pokaż więcej

Mistrzostwa w pływaniu

Na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbyły się dziś (sobota, 3 czerwca) „Otwarte Mistrzostwa w pływaniu pod patronatem burmistrza Kamiennej Góry“. W turnieju wystartowało 147 zawodników, rywalizowano czterema stylami pływackimi w kategoriach wiekowych od klasy pierwszej do szkoły średniej. Organizatorem turnieju była gmina miejska Kamienna Góra oraz Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze. Szczegółowe wyniki dostępne tutaj.

Pokaż więcej

Ruszyła XV edycja Motoserce

W lubawskim Parku Watra ruszyła kolejna edycja akcji Motoserce. Na wydarzenie zaprasza lubawski klub Choppers Garage. Można oddać krew w tzw. „krwiobusie” oraz wylicytować dowolny przedmiot. W programie m.in. występy zespołów: The New Place, Bandi, Dapit, SWG, konkurencje sportowe i animacje dla dzieci, Komisarz Lew, dmuchańce, food trucki, pokaz Zumby, mecz siatkówki Urząd Miasta vs. Choppers Garage oraz pomiary i analiza składu ciał – CityFit.

Pokaż więcej