CFN8: Fornalski vs Chruścicki

Prezentujemy kolejne zestawienie gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Kacper Fornalski z klubu Strefa Walk Lubin zmierzy się z Konradem Chruścickim z klubu MMATADORES. Kolejny pojedynek młodych zawodników. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej

Przybij piątkę Hubertowi

Już wpadły na grupę pierwsze licytacje dla Huberta z Pisarzowic. Zapraszamy wszystkich do jego grupy. Grupa powstała, aby zebrać dodatkowe fundusze na leczenie Hubercika. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą pomóc, można przekazać coś na licytacje, pomóc w pozyskaniu sponsorów lub po prostu licytować. Hubercik cały czas walczy, ale trzeba mu pomóc. Rehabilitacja, jak i leczenie jest bardzo kosztowne. Dołącz do grupy tutaj.

Pokaż więcej

Mamy lidera

W trzeciej kolejki ligowej nasi młodzi piłkarze z Akademii Sportu Krzeszów podejmowali na Pagaz Arena drużynę Pogoni Świerzawa. Na to spotkanie piłkarze wyruszyli pełni energii i zaangażowania. Taka postawa pozwoliła zdominować drużynę gości. Nasz zespół w pierwszej połowie wykreował dużo sytuacji bramkowych. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Szymon Książek, egzekutorem drugiego gola był Marcin Klimczak. Na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem 2:0. Po przerwie zmiana ustawienia na bardziej ofensywne pozwoliła wypracować jeszcze więcej sytuacji. Na listę strzelców wpisał się Seba Falana i dwukrotnie Marcin Klimczak, który w tym spotkaniu zanotował hat tricka. Drużyna…

Pokaż więcej

Tradycje Wielkanocne w Krzeszowie

W sali Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie odbyło się dziś (sobota, 1 kwietnia) przedświąteczne spotkanie „Tradycje Wielkanocne”. Mieszkańcy gminy Kamienna Góra spotkali się przy świątecznym stole, na którym gościły wyśmienite potrawy, przygotowane przez sołectwa, stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich. Nie zabrakło występów artystycznych, w których udział wzięły dzieci z gminnych przedszkoli, warsztatów m.in. ozdób świątecznych, dekoracji jaj, tworzenia palm wielkanocnych i rozstrzygnięcia konkursu kulinarnego oraz Palm Wielkanocnych. Gwiazdą wydarzenia był Zespół Taneczny Krąg oraz Zespół Ludowo Estradowy Mokrzeszów. Wójt Patryk Straus Wyniki konkursu Palm Wielkanocnych: Dorośli 1 miejsce sołectwo Ogorzelec2 miejsce…

Pokaż więcej

Dziś prima aprilis

Przypominamy, że dziś (sobota, 1 kwietnia) prima aprilis, dzień żartów i psikusów. Ten ulubiony dzień żartownisiów nazywany prima aprilis oznacza dosłownie pierwszy (dzień) kwietnia i jest obchodzony w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje.

Pokaż więcej